Aktuality

MilchMobil+ už aj v 120 L verzii

Mobilné dojačky už od 439,- EUR

Kompletný sortiment napájačiek Suevia

Postavili sme novú dojáreň v PD Bošáca

Strukové návlečky už od 2,49 EUR

Robot S.A.C.

Príslušenstvo S.A.C.

Rekonštrukcie dojacích zariadení.

Naša spoločnosť AGROSTAR, s.r.o., ako jediná na slovensku dokáže zrekonštruovať resp. zmodernizovať akékoľvek dojacie zariadenie všetkých...

Gumy a hadice za najlepšie ceny v SR.

S velkou radosťou a potešením oznamujeme Vám, naším ctením zákazníkom, že vzhľadom na skvalitňovanie našich služieb sme schopný dodať a resp....

Nachádzate sa tu

Chémia - čistenie

Už viac ako 50 rokov hygienické systémy JohnsonDiversey chránia mlieko v celej dĺžke mliekarenského procesu. Tieto na seba nadväzujúce prvky ochrany tvoria reťazec, ktorý vedie od maloobchodnej predajne späť cez sekundárne spracovanie, surové mlieko až po mliekarenský statok. Náš komplexný prístup k hygiene mlieka od statku až po stôl spotrebiteľa významne prispieva ku kvalite a trvanlivosti vašich výrobkov. 

1. dezinfekcia dojacieho zariadenia

JD ACIDFARM je kyslý čistiaci a dezinfekčný prostriedok výhradne pre prvovýrobu mlieka. Veľmi dobre rozpúšťa anorganické usadeniny, organické usadeniny rozrušuje oxidatívne. Dezinfekčný prostriedok pôsobí baktericídne a sporocídne. Používa sa na čistenie obehom alebo postrekom. JD Acidfarm je dobre oplachovateľný a nepenivý.
     
JD CIPFARM je koncentrovaný alkalický čistiaci a dezinfekčný prostriedok výhradne pre poľnohospodársku prvovýrobu mlieka. Synergickým pôsobením jednotlivých zložiek sa dosiahnu vynikajúce čistiace účinky, najmä pri organických nečistotách ako sú tuky a bielkoviny. Obsahuje sekvestranty a je preto vhodný na použitie i v tvrdej vode. Dezinfekčný účinok je na báze aktívneho chlóru, pôsobí baktericídne, virucídne, sporocídne a fungicídne. Používa sa na čistenie obehom alebo postrekom. JD Cipfarm je dobre oplachovateľný a málo penivý.    
      
DOSYL SPEZIAL FLUSSIG je koncentrovaný alkalický čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený pre sektor mlieka. Spoločným pôsobením alkality a aktívneho chlóru sa dosiahnu výborné čistiace účinky najmä pri organických usadeninách ako sú tuky a bielkoviny. Dezinfekčný účinok je založený na obsahu aktívneho chlóru. Dosyl Spezial Flussig je určený najmä na alkalické čistenie dojacích zariadení, mliečnych potrubí a chladiacich nádrží na mlieko, zmaselnovace a smotanove uzrievace. Používa sa na čistenie obehom alebo postrekom v kombinácii s Dosyl 3 plus. Dosyl Spezial Flussig je dobre oplachovateľný a nepenivý.     

DOSYL 3 PLUS je koncentrovaný kyslý čistiaci a dezinfekčný prostriedok určený na prvovýrobu mlieka. Veľmi dobre rozpúšťa anorganické usadeniny, organické usadeniny rozrušuje oxidatívne. Dezinfekčný účinok je založený na obsahu aktívneho kyslíka. Dosyl 3 plus je určený najmä na kyslé čistenie dojacích zariadení, mliečnych potrubí a chladiacich nádrží na mlieko. Používa sa na čistenie obehom alebo postrekom v kombinácii s Dosyl Special Fluesig. Dosyl 3 plus je dobre oplachovateľný a nepenivý.     
 
DIVOSAN FORTE je prostriedok na báze stabilizovanej kyseliny peroxyoctovej, vhodný predovšetkým na studenú dezinfekciu vo všetkých oblastiach potravinárského priemyslu, zvlášť v pivovarníctve, mliekárenstve a v nápojovom priemysle. Typickými príkladmi aplikácie sú studené CIP dezinfekcie tankov, odstrediviek, výmenníkov, plničov, sudov, potrubných systémov a špeciálnych výrobných zariadení, dezinfekcia vody v studenovodných sekciách umývačiek fliaš, ale aj dezinfekcia membránových zariadení na ultrafiltráciu a reverznú osmózu. Divosan forte je na membránové aplikácie akceptovaný radou popredných výrobcov membránových zariadení. Divosan forte pôsobí spolahlivo a rýchlo proti všetkým skupinám mikroorganizmov, vrátane sporulujúcich mikroorganizmov a vírusov. Vzhľadom na jeho dobrú účinnosť pri nízkych teplotách je možné dosahovať úspory energetických nákladov, rýchle pôsobenie potom umožňuje skrátiť dobu potrebnú na sanitáciu, a tým optimalizovať priebeh výrobného procesu. Divosan forte nepôsobí selektívne. Pri aplikácii nedochádza k adaptačným javom (vzniku rezistencie)

 

2. ošetrenie strukov po dojení

DEOSAN HARMONY POST Viskózny dezinfekčný prostriedok na báze jódu pripravený na okamžité použitie s prídavkom zvláčňujúceho prostriedku tvoriaceho na pokožke povlak. Odporúčame použitie spolu s výrobkom Deosan Harmony Pre, čím dosiahnete elimináciu čo najväčšieho množstva bak- térií a vynikajúci stav pokožky.

DEOSAN TEATCARE GEL LIQUID Overený nestekajúci produkt fungujúci ako bariéra na báze benzylalkoholu určený pre ošetrenie pokožky strukov po dojení a k prevencii mastitídy. Prostriedok obsahuje látky zmekčujúce pokožku, ktoré podporujú výborný stav a vláčnost pokožky.

DEOSAN TEATCARE PLUS Licencovaný produkt určený na okamžité použitie ako dezinfekčný prostriedok vemena na báze chlórhexidí- nu so širokospektrálnym antibakteriálnym účinkom. Výborný ochranný emulzný systém.

DEOSAN SUMMER TEATCARE PLUS Licencovaný produkt určený na okamžité použitie ako dezinfekčný prostriedok vemena na báze chlórhexidí- nu so širokospektrálnym antibakteriálnym účinkom. Výborný ochranný emulzný systém a repelent proti muchám.

DEOSAN MASTOCIDE Viskózny dezinfekčný prostriedok na báze chlórhexidínu určený na okamžité použitie s vysokým faktorom proti slneč- nému žiareniu. Tento nestekajúci prípra- vok s dlhodobým pôsobením obsahuje kyselinu mliečnu a alantoín, ktoré chrá- nia vemeno a napomáhajú jeho hojeniepo vplyve slnečného žiarenia a vetra v lete a po popraskaní pokožky v zimnom období. Ďalšou zložkou je eukalyptový olej.

DEOSAN LODEL GEL Viskózny nestekajúci dezinfekčný pro- striedok na báze jódu s vynikajúcimi vlast- nosťami na ochranu vemena.

DEOSAN UDDERCREAM Krém na báze chlórhexidínu s príjemnou vôňou Gaulté- rie. Aplikácia na pokožku je jednoduchá a prípravok je zostavený z farmakologických v Európe už osvedčených zložiek.

 

3. ošetrenie strukov pred dojením

DEOSAN HARMONY PRE Viskózny dezinfekčný prostriedok na báze jódu pripravený na okamžité použitie. Odporúčame použiť spolu s výrobkom Deosan Harmony Post, čím dosiahnete elimináciu čo najväč- šieho množstva baktérií a vynikajúci stav vemena.

DEOSAN TEATFOAM Duálny biocídny systém; dezinfekčný prostriedok na báze chlórhexidínu a Vantocilu s prídavkom glycerínu a eukalyptového oleja pre celkový výborný stav vemena.tídu.

DEOSAN COUNTDOW Jódový dezinfekčný prostriedok na vemeno so širo- kospektrálnym antibakteriálnym účinkom.

Na stiahnutie:
Diversey Karty bezpečnostných údajov
 

 
<--- späť k našej kompletnej ponuke