Aktuality

MilchMobil+ už aj v 120 L verzii

Mobilné dojačky už od 439,- EUR

Kompletný sortiment napájačiek Suevia

Postavili sme novú dojáreň v PD Bošáca

Strukové návlečky už od 2,49 EUR

Robot S.A.C.

Príslušenstvo S.A.C.

Rekonštrukcie dojacích zariadení.

Naša spoločnosť AGROSTAR, s.r.o., ako jediná na slovensku dokáže zrekonštruovať resp. zmodernizovať akékoľvek dojacie zariadenie všetkých...

Gumy a hadice za najlepšie ceny v SR.

S velkou radosťou a potešením oznamujeme Vám, naším ctením zákazníkom, že vzhľadom na skvalitňovanie našich služieb sme schopný dodať a resp....

Nachádzate sa tu

O firme

Spoločnosť Agrostar spol. s r.o. vznikla dňa 19.12.1991, kedy bola zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu v Trenčíne, oddiel: Sro, vložka číslo 1044/R. Jej sídlo je v obci Chocholná Velčice, ktorá sa nachádza 8 km južnejšie od mesta Trenčín. Má výhodné dopravné spojenie, pretože blízko obce je križovatka diaľnice D1 Bratislava - Žilina a cesty E50 Brno - Zvolen.

Aktívne svoju činnosť začala v roku 1994 a najskôr sa zamerala na dojaciu techniku. Sú to zariadenia od známej dánskej firmy Strangko. Vo výrobnom programe sú dojacie zariadenia pre dojenie kráv, oviec a kôz, pričom v ponuke sú zariadenia s dojením do kanvy, do mliekovodného potrubia, ale najmä dojárne rybinové, paralelné, rotačné a tandemové. Firma Strangko v roku 2005 oslávila 75. výročie od svojho vzniku. Zvýšený záujem o dojacie zariadenia uvedenej dánskej firmy sa prejavil aj v tom, že v roku 2002 bolo na Slovensko dovezené ich 100. dojacie zariadenie.

Od roku 1997 začala spoločnosť Agrostar spol.s r.o. kooperáciu s ďalšou dánskou firmou Echberg. Táto firma zabezpečovala dodávky technologických liniek kŕmenia a vetrania pre všetky kategórie ošípaných. Neskoršie túto firmu kúpila firma Skiold. V tomto roku začala naša spoločnosť spoluprácu aj s českou firmou Agrico. Táto firma dodávala zariadenia pre ustajnenie ošípaných. Spoluprácu s firmou Skiold a Agrico bola ukončená v roku 2005. Od roku 2006 komodity firmy Skiold nahradila nemecká firma Big Dutchman a zariadenia pre ustajnenie ošípaných, hovädzieho dobytka, oviec a koňov dodáva od českej firmy KSK Krajčovič.
S nemeckou firmou Stirl Anlagen začala od roku 2006 spoluprácu v oblasti projektovania, dodávok a montáží bioplynových staníc.

S cieľom poskytovania kompletných dodávok pre chov ošípaných v roku 2000 začala spoločnosť Agrostar spol. s r.o. kooperáciu s firmou Prosagri, Ikadan a Fog Agroteknik. Firma Prosagri vyrába automatické kŕmne boxy pre prasnice, reťazové a lankové terčíkové dopravníky, objemové dávkovače jadrového krmiva a kŕmidlá pre odstavčatá a ošípané vo výkrme. Známa dánska firma Ikadan vyrába plastové rošty, nosníky roštov a kompletné plastové koterce pre všetky kategórie ošípaných. Systém na odstraňovanie tekutých výkalov z podroštových priestorov dodávame od firmy Fog Agroteknik.

V roku 2002 začala spoločnosť Agrostar spol. s r.o. dodávky napájacích automatov pre teľatá od firmy Forster Technik. Od tejto firmy boli v roku 2005 dovezené aj napájacie automaty pre jahňatá.

Jedným z prioritných cieľov spoločnosti je zabezpečovať kompletné a kvalitné služby pre poľnohospodárov. Z toho dôvodu zabezpečuje prieskum trhu, spracovanie projektov, žiadostí na podpory, dodávky, montáže a servis technologických zariadení. Od svojho vzniku osobitný dôraz kladie na vykonávanie kvalitného a operatívneho servisu. Z toho dôvodu vytvorila vlastnú dílersko – servisnú, ktorá pokrýva územie celého Slovenska. Montáže a servis vykonávajú výrobcami vyškolení pracovníci, ktorí sú každoročne preškolení.