http://www.agrostar.sk/dojenie-nahradne-diely/mobilne-dojacky
http://www.agrostar.sk/ponuka/dojacie-zariadenia-sac
http://www.agrostar.sk/ponuka/vsetko-pre-osipane
http://www.agrostar.sk/ponuka/krmenie-jahnata-kozlata
http://www.agrostar.sk/dojenie-nahradne-diely/mobilne-dojacie-zariadenia
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/napajacky-suevia
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/
http://www.agrostar.sk/

Aktuality

MilchMobil+ už aj v 120 L verzii

Mobilné dojačky už od 439,- EUR

Kompletný sortiment napájačiek Suevia

Postavili sme novú dojáreň v PD Bošáca

Strukové návlečky už od 2,49 EUR

Robot S.A.C.

Príslušenstvo S.A.C.

Rekonštrukcie dojacích zariadení.

Naša spoločnosť AGROSTAR, s.r.o., ako jediná na slovensku dokáže zrekonštruovať resp. zmodernizovať akékoľvek dojacie zariadenie všetkých...

Gumy a hadice za najlepšie ceny v SR.

S velkou radosťou a potešením oznamujeme Vám, naším ctením zákazníkom, že vzhľadom na skvalitňovanie našich služieb sme schopný dodať a resp....

Nachádzate sa tu

UNIWASH 3

UNIWASH 3 nové energiu šetriace čistaiace a dezinfekčné zariadenie
 

UNIWASH 3 je čistiace a dezinfekčné zariadenie potrubných dojaclch systémnov s automatickým dávkovaním dezinfekčných roztokov pre CIP (cleaning in place - dezinfekcia na mieste).
UNIWASH 3 riadi a vykonáva kompletné CIP dezintekčné programy pre potrubné dojacie systémy. Automaticky zabezpečuje správne a presné dávkovanie dezinfekčných a čistiacich roztokov. Vo vopred nastavenom čase môže spustiť preplach potrubia pred dojením tak, že v čase príchodu dojiča do dojárne je už dojacie zariadenie pripravené na dojenie. Na preplach môže podľa potreby pouzit studenú, alebo teplú vodu.
UNIWASH 3 môže rozdelit program dezinfekcie do dvoch častí tak, že preplach je vykonaný hneď po dojení, zatiaľ čo samotná dezinfekcia sa vykoná neskôr ked je cena energie nižšia.
UNIWASH 3 má možnosť zabezpečiť pridávanie látok, ktoré znižujú obsah vápnika vo vode určenej na čistenie a dezinfekciu. Toto zariadenie je možné dodatočne doobjednať. UNIWASH 3 má grafický display na ktorom môžu dojiči skontrolovať či sa proces dezinfekcie a ostatné funkcie vykonávajú správne. Ovládanie teploty vody a dávkovania dezinfekčných prostriedkov je k dispozícii ako doplnkové zariadenie. Záznam obsahujúci údaje z posledných 100 dezinfekcii je ulozeny a umožňuje zistiť výskytnuté problémy.

• Jednoduché užívateľské rozhranie uľahčuje prevádzku, hľadanie chýb a servis.
• Inteligentné riadenie. Dezinfekčná jednotka je naprogramovaná tak, že mlieko je dokonale chránené pred jeho zmiešaním s vodou.
• Úspora energie. Dezinfekčný cyklus môže byť nastavený tak, že sa automaticky spustí až vtedy, keď je nižšia cena elektrickej energie.
• Recyklacia vody na čistenie. UNIWASH 3 môže automaticky oddelovať vodu, ktorá nie je znečistená mliekom pre čistenie podlahy.
• UNIWASH 3 môže byť naprogramovaný na vykonávanie studeného, alebo horúceho preplachu vo vopred nastavenom čase. Toto umožňuje že dojacie zariadenie je pripravené na dojenie už pred príchodom dojiča.

Príslušenstvo:
• UNIWASH 3 môže indikovať, že dezinfekcia bola vykonaná pri nedostatočnej teplote alebo bez dezinfekčných prostriedkov. Toto umožňuje opravu takýchto chýb ešte pred tým, ako by sa mohol vyskytnúť následný nedostatok rôzmnoženie baktérií.
• Komunikácia na základe CAN-bus. Umožňuje UNIWASH 3 komunikovať a ovladať dojací panel, atď.
• Dezinfekčné programy ušetria 30 - 40% vody v porovnaní so štandardnými dezinkekčnými zariadeniami, ktoré sú k dispozícii na trhu.